SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 029 517 Kč
(94 993 Kč / m²)
Prodej
2+1
74 m²
Avenida Marina Baixa, l'Alfàs del Pi

místnosti2+1
plocha74 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Lucas Fox presents this modernly designed apartment with abundant natural light for sale in an exclusive complex with communal areas for residents in ...

Ostatní
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Avenida Marina Baixa, l'Alfàs del Pi
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lucas Fox Altea