SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
3 855 445 Kč
(42 368 Kč / m²)
Prodej
3+1
91 m²
Avenida de la Paz, Jacarilla

místnosti3+1
plocha91 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Jacarilla, this residential complex offers a selection of 37 homes designed for comfort and functionality. Available o...

Ostatní
Stáří nabídky: 26 dní
Aktualizováno: 20 dní

Lokalita

Avenida de la Paz, Jacarilla
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home