SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
35 842 277 Kč
(178 320 Kč / m²)
Prodej
3+1
201 m²
CARRETERA TF-47, Guía de Isora

místnosti3+1
plocha201 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Esta exclusiva vivienda de tres dormitorios se sitúa en Jardines de Abama, uno de los complejos residenciales más prestigiosos del sur de Tenerife, de...

Zařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

CARRETERA TF-47, Guía de Isora
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Second home Tenerife