SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 930 063 Kč
(91 849 Kč / m²)
Prodej
2+1
119 m²
Calle Hernán Cortés, Granadilla de Abona

místnosti2+1
plocha119 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

LAST AVAILABLE HOMES:BLOCK 1.3-bedroom flat, ground floor with garden, north-east to south orientation, morning and daytime sun, side sea view: €660,0...

Ostatní
Stáří nabídky: 205 dní
Aktualizováno: 58 dní

Lokalita

Calle Hernán Cortés, Granadilla de Abona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Asten Realty

Asten Realty