Výpis nabídek
39
39
39
11 670 692 Kč
(125 491 Kč / m²)
Prodej
4+1
93 m²
Carrer del Migdia, Girona
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+1
plocha
93 m²
koupelny
2+
PISO EN EL EIXAMPLE DE GIRONA
¡ORIENTACIÓN SUR, BALCÓN EXTERIOR Y ESPACIOS MUY BIEN APROVECHADOS!
Te present...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Výtah
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Samostatná kuchyně
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
90 dní
Aktualizováno:
90 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Carrer del Migdia, Girona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
1001 PORTALES
Jordi SULIVERA
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
1001 PORTALES
Jordi SULIVERA
Zobrazit E-mail
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce