SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
7 532 519 Kč
(78 464 Kč / m²)
Prodej
3+1
96 m²
Avinguda de la Platja, Gandia

místnosti3+1
plocha96 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartamento con vistas al mar en venta. Descubre esta atractiva vivienda en venta situada en novena planta, donde la luz natural y las vistas al mar s...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledOtevřený obývací prostorPřirozené světloPodlaží

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Avinguda de la Platja, Gandia
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Vidahome