SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
3 648 538 Kč
(26 061 Kč / m²)
Prodej
3+1
140 m²
Calle Isaac Albéniz, Gáldar

místnosti3+1
plocha140 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Piso tipo dúplex en la última planta de un edificio de tres plantas, consta de tres habitaciones dos baños completos, cocina y salón anexo a la terraz...

Ostatní
Stáří nabídky: 492 dní
Aktualizováno: 491 dní

Lokalita

Calle Isaac Albéniz, Gáldar
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

CENTURY 21 Capital Lpa