SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
11 918 855 Kč
(145 352 Kč / m²)
Prodej
3+kk
82 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

místnosti3+kk
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Vzácná příležitost za tuto cenu v Higuerón West. Tento moderní přízemní byt se 2 ložnicemi a 2 koupelnami je v současné době jednou z nejatraktivnější...

Nezařízený
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA