SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
6 783 590 Kč
(73 735 Kč / m²)
Prodej
3+1
92 m²
Colina Blanca, Fuengirola

místnosti3+1
plocha92 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment for sale in the lower area of Torreblanca, a highly sought-after location due to its proximity to the beach and excellent access to all esse...

Ostatní
Stáří nabídky: 8 dní
Aktualizováno: 8 dní

Lokalita

Colina Blanca, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

340 HOMES

340 HOMES