Výpis nabídek
12
12
12
26 994 901 Kč
(230 726 Kč / m²)
Prodej
4+kk
117 m²
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
4+kk
plocha
117 m²
koupelny
Popis
Apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, připravený k nastěhování.
Moderní a elegantní design: Prostorný dům o rozloze přibližně 117 m² s velkou soukr...
Zobrazit celý popis
Parametry
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Osobní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
22 dní
Aktualizováno:
22 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola