SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 143 957 Kč
(142 876 Kč / m²)
Prodej
1+1
57 m²
Calle Las Deblas, Fuengirola

místnosti1+1
plocha57 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Wow—this is a truly gorgeous 1-bedroom penthouse, totally renovated and set just steps from the beach in Los Boliches. Walk outside, and you've got ev...

Ostatní
Stáří nabídky: 27 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Las Deblas, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home