SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
15 798 640 Kč
(68 690 Kč / m²)
Prodej
6 a více
230 m²
Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola

místnosti6 a více
plocha230 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

You now have the unique opportunity to acquire not just one, but two floors of prime real estate right in the very heart of Los Boliches—just two stre...

Ostatní
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home