SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 651 044 Kč
(71 505 Kč / m²)
Prodej
2+1
107 m²
Calle Manzanilla, Fuengirola

místnosti2+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The property features 2 bedrooms and 2 bathrooms, making it ideal for both permanent living and holiday use. The apartment is in good condition and is...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Manzanilla, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home