SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 678 263 Kč
(142 582 Kč / m²)
Prodej
3+1
131 m²
Avenida del Higuerón, Fuengirola

místnosti3+1
plocha131 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Best pool area and desirable sea views highlight this modern apartment in Higuerón West. This particular apartment enjoys what many consider the best...

Ostatní
Stáří nabídky: 60 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Avenida del Higuerón, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home