SUPA24
Kuchyně; kuchyňské spotřebiče, přirozené světlo
Koupelna; dlažba, přirozené světlo, po rekonstrukci
Obývací pokoj; dlažba, přirozené světlo
5 683 633 Kč
(142 091 Kč / m²)
Prodej
1+1
40 m²
CALLE MOLINO VIENTO, Fuengirola

místnosti1+1
plocha40 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

REF.2808
BEAUTIFUL APARTMENT FOR SALE IN FUENGIROLA
IT HAS 40 M2 BUILT, 2ND FLOOR WITHOUT ELEVATOR, WEST ORIENTATION, PLAZA DE GARAHE , AIR CONDITIONI...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

TerasaOtevřený obývací prostorSprchový koutZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 73 dní
Aktualizováno: 59 dní

Lokalita

CALLE MOLINO VIENTO, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties