SUPA24
Balkon; výhled
Balkon; výhled, přirozené světlo
Dům a okolí; výhled
8 020 848 Kč
(145 834 Kč / m²)
Prodej
2+1
55 m²
Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola

místnosti2+1
plocha55 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Ref 2390
Magnificent apartment for sale on the 1st line of the beach with sea views in front of the Marina of Fuengirola
It has 49m2. Southwest orient...

Ostatní
Stáří nabídky: 69 dní
Aktualizováno: 54 dní

Lokalita

Paseo Marítimo Rey de España, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Benalsun Properties

Benalsun Properties