Výpis nabídek
16
16
16
14 561 880 Kč
(76 641 Kč / m²)
Prodej
2+1
190 m²
Avenida Fuengirola, Fuengirola
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
2+1
plocha
190 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Escape to tranquility with this exceptional 2-bedroom, 2-bathroom ground floor apartment, designed for true resort-style living.
This home is defined...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
68 dní
Aktualizováno:
16 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida Fuengirola, Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.
Požádat o přesnou adresu
Zvětšit mapu
Občanská vybavenost
CENTURY 21 Sky
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Sky
Zobrazit telefon
Kontaktovat prodejce