SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 621 560 Kč
(120 696 Kč / m²)
Prodej
2+1
146 m²
Fuengirola

místnosti2+1
plocha146 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníAno
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elegant Design Flats in Carvajal Fuengirola
Located in the coastal enclave of Carvajal, this area is one of Fuengirola’s most attractive seaside setti...

Ostatní
Stáří nabídky: 115 dní
Aktualizováno: 27 dní

Lokalita

Fuengirola
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE