SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
14 692 043 Kč
(122 434 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
AVENIDA ANDALUCIA, Finestrat

místnosti3+1
plocha120 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavNovostavba
suterénNe
terasaNe

Popis

The project comprises 138 two- and three-bedroom apartments, all with a parking space and storage unit included. Distributed across several low-rise b...

Ostatní
Stáří nabídky: 5 dní
Aktualizováno: 5 dní

Lokalita

AVENIDA ANDALUCIA, Finestrat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home