SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
14 680 582 Kč
(112 928 Kč / m²)
Prodej
3+1
130 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

místnosti3+1
plocha130 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Penthouse mit 3 Schlafzimmern in einer exklusiven Wohnanlage mit Meerblick zum Verkauf in Finestrat.~~Erstklassige Lage in Finestrat nahe Benidorm~Ent...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaDlažbaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světloModerní stylZařízený

Ostatní
Stáří nabídky: 15 dní
Aktualizováno: 15 dní

Lokalita

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

sundream properties