SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
11 792 261 Kč
(117 923 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahAno
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

Neubau-Penthouse mit 2 Schlafzimmern in einer exklusiven Wohnanlage mit Meerblick in Finestrat.~~Erstklassige Lage in Finestrat nahe Benidorm~Entdecke...

Parametry

Vybavení & vlastnosti

Vygenerováno z AI

VýhledPodlažíOtevřený obývací prostorKuchyňské spotřebičeZabezpečeníDřevěná podlahaVysoké stropyPo rekonstrukciPřirozené světlo

Ostatní
Stáří nabídky: 11 dní
Aktualizováno: 11 dní

Lokalita

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

sundream properties