SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
23 849 277 Kč
(222 890 Kč / m²)
Prodej
3+1
107 m²
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

místnosti3+1
plocha107 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

This elegant 3-bedroom, 2-bathroom penthouse is a superb new build opportunity in La Cala de Finestrat, just 850 meters from the sea. It forms part of...

Ostatní
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Lucas Fox Altea