SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
8 268 399 Kč
(82 684 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Carrer d'Oliva, Finestrat

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located in the charming town of Finestrat, this residential complex offers a variety of housing options including apartments, ground-floor units, and ...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Carrer d'Oliva, Finestrat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home