Výpis nabídek
22
22
22
6 682 458 Kč
(81 493 Kč / m²)
Prodej
1+1
82 m²
CALLE BENIMANTELL, Finestrat
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
1+1
plocha
82 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
NEW BUILD APARTMENTS IN LA CALA DE FINESTRAT New Build residential of 21 apartment in La Cala de Finestrat. This apartments have 1 bedroom, 2 b...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Bazén
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Ostatní
Typ budovy:
Ostatní
Vybavení:
Ostatní
Stáří nabídky:
58 dní
Aktualizováno:
28 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
CALLE BENIMANTELL, Finestrat
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.