SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 941 561 Kč
(101 836 Kč / m²)
Prodej
3+1
186 m²
Estepona

místnosti3+1
plocha186 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situated in a sought-after urbanisation in Estepona, this spacious middle floor apartment offers a superb blend of comfort and style. The property boa...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba