SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 927 823 Kč
(97 570 Kč / m²)
Prodej
3+1
112 m²
Estepona

místnosti3+1
plocha112 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Situated in the vibrant heart of Estepona, this middle floor apartment offers a comfortable and convenient lifestyle. With a southwest orientation, th...

Ostatní
Stáří nabídky: 2 dní
Aktualizováno: 2 dní

Lokalita

Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba