SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 511 888 Kč
(72 931 Kč / m²)
Prodej
2+1
103 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha103 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Estepona, Apartment for sale of 103 Sq. Mt., New construction, Heating Individual heating system, Energetic class: A+, placed at 1° on 3, composed by:...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home