SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 682 060 Kč
(73 162 Kč / m²)
Prodej
2+1
105 m²
Avenida Diputado Ignacio Mena Molina, Estepona

místnosti2+1
plocha105 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Estepona, Apartment for sale of 105 Sq. Mt., New construction, Heating Individual heating system, Energetic class: A, placed at 1° on 4, composed by: ...

Ostatní
Stáří nabídky: 4 dní
Aktualizováno: 4 dní

Lokalita

Avenida Diputado Ignacio Mena Molina, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home