Výpis nabídek
10
10
10
13 615 807 Kč
(113 465 Kč / m²)
Prodej
3+1
120 m²
Avenida de la Resina, Estepona
Zobrazit na mapě
Do oblíbených
Sdílet
místnosti
3+1
plocha
120 m²
koupelny
2+
Přeložit do češtiny
Beautifully crafted and perfectly positioned on the vibrant Costa del Sol.
Welcome to Altezza Suites, an imposing residential project in Estepona's N...
Zobrazit celý popis
Parametry
Vybavení & vlastnosti
Klimatizace
Zahrada
Vygenerováno z AI
Štítky jsou automaticky generovány umělou inteligencí na základě fotografií a popisu nemovitosti.
Výhled
Přirozené světlo
Parametry
Vlastnictví:
Typ vlastnictví určuje právní vztah k nemovitosti – osobní, družstevní nebo státní/obecní.
Ostatní
Stav:
Aktuální stav nemovitosti z hlediska rekonstrukce – před, po, nebo v průběhu rekonstrukce.
Stáří nabídky:
13 dní
Aktualizováno:
13 dní
Nahlásit inzerát
Lokalita
Avenida de la Resina, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.