SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 459 403 Kč
(120 223 Kč / m²)
Prodej
3+1
87 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti3+1
plocha87 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Finca with beautiful panoramic mountain views. This property is distributed over 2 plots of land where the house is built in one part, and you still h...

Ostatní
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home