SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
7 783 742 Kč
(91 573 Kč / m²)
Prodej
2+1
85 m²
Túnel de Corominas, Estepona

místnosti2+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

**Frontline golf apartment in Valle Romano, Estepona – 2 bedrooms, large terrace with views, renovated and with tourist license** If you are looking f...

Ostatní
Stáří nabídky: 22 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Túnel de Corominas, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home