SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 604 007 Kč
(129 784 Kč / m²)
Prodej
2+1
74 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha74 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This 2 Bedroom, 2 Bathroom, 3rd Floor South Orientation Apartment is a box ticker. Right in the heart of Estepona, close to La Lobilla School and Spor...

Ostatní
Stáří nabídky: 23 dní
Aktualizováno: 22 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home