SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 589 468 Kč
(159 876 Kč / m²)
Prodej
3+1
85 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti3+1
plocha85 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This centrally located apartment is a perfect combination for those who want a modern accommodation but at the same time close to the old town. You'll...

Ostatní
Stáří nabídky: 24 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home