SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 388 608 Kč
(119 100 Kč / m²)
Prodej
4+kk
146 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti4+kk
plocha146 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníAno
stavPo rekonstrukci
suterénNe
terasaAno

Popis

Prostorný apartmán s výhledem na moře v Las Mesas Homes

Kompletně zrekonstruovaný apartmán se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami na prodej, který se ...

Parametry

Vygenerováno z AI

TerasaVýhledOtevřený obývací prostorPo rekonstrukci

Nezařízený
Stáří nabídky: 31 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Občanská vybavenost

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA