SUPA24
Obývací pokoj
Obývací pokoj
Obývací pokoj
10 945 887 Kč
(109 459 Kč / m²)
Prodej
2+1
100 m²
Avenida España, Estepona

místnosti2+1
plocha100 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaAno

Popis

In der ruhigen Enklave von Cancelada, Estepona East, bietet diese exquisite Zwei-Zimmer-Wohnung eine harmonische Mischung aus modernem Luxus und Küste...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 50 dní

Lokalita

Avenida España, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Roccabox Property Group S.L