SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
17 609 545 Kč
(90 305 Kč / m²)
Prodej
3+1
195 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti3+1
plocha195 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Penthouse El Oasis is a contemporary three-bedroom penthouse located on the New Golden Mile, in the Selwo area. Positioned within a modern residential...

Ostatní
Stáří nabídky: 61 dní
Aktualizováno: 31 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home