SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
9 517 489 Kč
(116 067 Kč / m²)
Prodej
2+1
82 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha82 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Top Floor Apartment, Estepona, Costa del Sol. 2 Bedrooms, 1 Bathroom, Built 82 m2. Setting : Beachfront, Town, Commercial Area, Village, Close To Port...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home