SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 331 885 Kč
(86 823 Kč / m²)
Prodej
2+1
119 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha119 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Apartment in Estepona – Serenity Views Layout: 2 bedrooms · 2 bathrooms Completion date: 2022 Key Features: – Spacious ground floor apartment in the p...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home