SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 493 078 Kč
(145 268 Kč / m²)
Prodej
2+1
86 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha86 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Excellent ground floor corner apartment with a good layout in a recently built complex. The property has two bedrooms and two bathrooms, a living room...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home