SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 762 917 Kč
(112 946 Kč / m²)
Prodej
2+1
113 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha113 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

We are pleased to present this elegant 2-bedroom mid-floor apartment, offering a refined combination of comfort, convenience, and coastal living. Comp...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home