SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
18 239 798 Kč
(75 684 Kč / m²)
Prodej
5+1
241 m²
Calle Arco de Piedra, Estepona

místnosti5+1
plocha241 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

UNIQUE OPPORTUNITY ON THE MARKET! Two Apartments for the Price of One in Paraíso Pueblo. The first apartment features 3 bedrooms, 2 bathrooms, a firep...

Ostatní
Stáří nabídky: 54 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Calle Arco de Piedra, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home