SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
66 892 581 Kč
(343 039 Kč / m²)
Prodej
3+1
195 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti3+1
plocha195 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Elegant Ground-Floor Apartment in Doncella Beach, Estepona An exceptional opportunity to own a luxurious 3-bedroom, 3-bathroom residence in the presti...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 21 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home