SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 792 034 Kč
(100 672 Kč / m²)
Prodej
2+1
137 m²
Calle Espliego, Estepona

místnosti2+1
plocha137 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This stunning ground-floor apartment in Los Miradores del Sol Phase I perfectly combines contemporary luxury with Mediterranean indoor-outdoor living ...

Ostatní
Stáří nabídky: 50 dní
Aktualizováno: 19 dní

Lokalita

Calle Espliego, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home