SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 125 024 Kč
(91 146 Kč / m²)
Prodej
2+1
144 m²
Calle de los Arcos, Estepona

místnosti2+1
plocha144 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Located within the sought-after gated community of Miradores del Sol, this attractive property enjoys a prime position in Cancelada, just minutes from...

Ostatní
Stáří nabídky: 55 dní
Aktualizováno: 24 dní

Lokalita

Calle de los Arcos, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home