SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
13 611 136 Kč
(133 443 Kč / m²)
Prodej
2+1
102 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha102 m²
koupelny1
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

The subject property is a rare two-bedroom, one-bathroom apartment located in the very heart of Estepona’s charming Old Town & FRONTLINE BEACH, an are...

Ostatní
Stáří nabídky: 56 dní
Aktualizováno: 26 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home