SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
27 713 763 Kč
(197 955 Kč / m²)
Prodej
2+1
140 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha140 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

This beautifully maintained 2-bedroom, 2-bathroom apartment is located in the prestigious La Alcazaba complex, just a short walk from the heart of Pue...

Ostatní
Stáří nabídky: 53 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home