SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
10 015 851 Kč
(123 652 Kč / m²)
Prodej
2+1
81 m²
Avenida Bernardo de Gálvez, Estepona

místnosti2+1
plocha81 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

NEW BUILD RESIDENTIAL COMPLEX IN ESTEPONA New Build residential complex in Estepona consist of 54 properties. You can choose 2 and 3 bedrooms option...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Avenida Bernardo de Gálvez, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home