SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
28 509 477 Kč
(241 606 Kč / m²)
Prodej
3+1
118 m²
Camino de Brijan, Estepona

místnosti3+1
plocha118 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

Luxury Living in the New Golden Mile – Modern Apartments & Penthouses Near Marbella Prime Location Near Beaches, Golf, and Exclusive Destinations Dis...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 29 dní

Lokalita

Camino de Brijan, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home