SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
32 804 796 Kč
(410 060 Kč / m²)
Prodej
2+1
80 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti2+1
plocha80 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

New offplan development in the Las Mesas area of Estepona Las Mesas Blue Horizon has 36 magnificent apartments, each distributed over one floor, with ...

Ostatní
Stáří nabídky: 58 dní
Aktualizováno: 28 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home