SUPA24
Ostatní
Ostatní
Ostatní
12 957 399 Kč
(108 886 Kč / m²)
Prodej
4+1
119 m²
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

místnosti4+1
plocha119 m²
koupelny2+
výtahNe
parkováníNe
stavOstatní
suterénNe
terasaNe

Popis

A new development with modern apartments located in Estepona, immersed in a fantastic Golf enclave. Located in a quiet area, just a few minutes with c...

Ostatní
Stáří nabídky: 52 dní
Aktualizováno: 23 dní

Lokalita

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Lokalita je orientační, neznáme přesnou adresu.

Občanská vybavenost

Your Overseas Home

Your Overseas Home